Z Estate Invest

LOGO YATAY TRANSPARAN
3

Kuzey Kıbrıs’ta neler yapabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? İster buraya taşınmayı veya ikinci bir ev satın almayı planlıyor olun, ister sadece tatil için ziyaret ediyor olun, sizin için unutulmayacak anılar yaratacak pek çok eğlenceli aktivite Kuzey Kıbrıs’ta sizi bekliyor! Kuzey Kıbrıs, ziyaretçileri için doğa aktivitelerinden tarihi yerlere veya gurme seyahatlere kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Kuzey Kıbrıs’a seyahat ettiğinizde mutlaka yapmanız gerektiğini düşündüğümüz, sizin için seçtiğimiz bu 10 aktiviteye göz atın.

1. Sahilde rahatlayın

Kuzey Kıbrıs’ta güneşin tadını çıkarmak ve gevşemek için mükemmel birçok kumsal bulunuyor. Denize sadece 100 metre uzaklıkta yepyeni projelerimizle sahilin tadını yıl boyu çıkarın.

2. Bellapais Manastırı'nı ziyaret edin

Bellapais Köyü’nde bulunan bu tarihi manastır, ziyaret etmek için huzurlu ve güzel bir noktadır. Kuzey Kıbrıs’ta görülmesi gereken yerler arasında en popüler destinasyonlardan biridir.

3. Akdeniz'de dalış yapın

Kuzey Kıbrıs, berrak suları ve çok çeşitli deniz yaşamı ile mükemmel dalış noktalarına sahiptir. Huzurlu bir rezidans hayatını yaşarken dalış noktalarına uzak kalmayacağınız projelerimizi inceleyin.

4. Salamis Harabeleri'ni ziyaret edin

Salamis Antik Kenti, Kuzey Kıbrıs’ta ziyaret edebileceğiniz büyüleyici bir yer. İyi korunmuş kalıntıları ve muhteşem manzarasıyla bu güzel Akdeniz adasının tarihini keşfedin. Bu bölgede yer alan otel konseptli projelerimizle tanışın.

5. Tekne turuna çıkın

Kuzey Kıbrıs’ta ister balık tutmak, ister şnorkelle yüzmek ya da sadece manzaranın tadını çıkarmak için tekne gezintisi yapabileceğiniz birçok fırsat bulunmaktadır. Yılın her döneminde ayrı güzellikler sunan Kuzey Kıbrıs’ta denizin ve doğanın tadını çıkarın.

6. Vouni Sarayı’nı ve Soli Antik Kenti’ni ziyaret edin

Muhteşem panoramik manzarasıyla Vouni Sarayı ve tiyatro, agora ve bazilikasıyla mimari şaheserler sunan Soli Antik Kenti Kuzey Kıbrıs’ta mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Cittaslow, narenciye bahçelerine komşu projelerimizde bu tarihe tanıklık edin.

7. Sahilde yoga dersi alın

Sıcak iklimi ve güzel çevresi Kuzey Kıbrıs’ı yoga yapmak için mükemmel bir yerdir. Tatil ve sağlık turizmini bir araya getiren projemizde sakin ve sağlıklı bir yaşama adım atın.

8. Yerel mutfağı deneyin

Kuzey Kıbrıs, bol miktarda deniz ürünü ve yerel olarak yetiştirilen ürünlerle lezzetli ve çeşitli bir mutfağa sahiptir. Akdeniz kıyısındaki muhteşem manzaralı restoranlarda bir akşam yemeği yiyin.

9. Girne Kalesi'ni gezin

Adanın kuzey kıyısında yer alan Girne Kalesi, mutlaka görmeniz gereken destinasyonlardan biri. Girne merkezdeki projelerimiz çok yakında sizlerle.

10. Golf merkezlerini ziyaret edin

Kuzey Kıbrıs’ın golf merkezlerini keşfedin. Uluslararası üne sahip Korineum Golf Resort’a arabayla kısa bir mesafedeki projelerimizde bu keyfi yıl boyu yaşayın.

Her Günü Tatil Gibi Yaşayın

Bu keyifli hayatı her gün yaşamak ve Kuzey Kıbrıs’ın bu zengin turizm olanaklarından sermaye değerlemesi elde etmek için Kuzey Kıbrıs’ta bir mülk satın almayı düşünüyorsanız, size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirelim!