Z Estate Invest

LOGO YATAY TRANSPARAN

Bilin Güzel Kıbrıs'ı

Akdeniz'in üçüncü en büyük adası, Forbes Dergisi'nin 2021’de dünya çapında deniz kıyısında yatırım yapılacak yerler listesinde birinci sırada gösterilen, gayrimenkul sektörünün yükselen yıldızı Kuzey Kıbrıs.

Sıkça Sorulan Sorular

Havuz, spor salonu (fitness), buhar odaları, restoran ve kafeler gibi tüm sosyal imkanları bünyesinde bulunduran deniz ve plaj içerikli projelerden bahsetmekteyiz. Ancak bunu daha vizyoner bir şekilde ortaya koyan projeleri konsept projeler olarak tanımlamak daha iyi olacaktır. 

Tatil ve Wellness Turizmi

Tatil turizmi Kuzey Kıbrıs’ın en önemli değeri. Artık bununla beraber Kuzey Kıbrıs’ta bir diğer önemli turizm kalemi ise “Wellness” turizmi.

Anti-aging, yoga, spa gibi bir çok farklı programı Wellness programlarının yanında plastik cerrahi, tüp bebek tadavilerinin yer aldığı wellness turizminde bünyesinde bulunduran projelerde ön plana çıkıyor. Wellness içerikli projelerde yer alan hizmetleri siz ve kiracılarınız kullanabiliyori hem de kira gelirlerinizi sezonluk değil tüm yıl içerisinde elde edebilirmenizi sağlıyor.