Z Estate Invest

LOGO YATAY TRANSPARAN

Grand sapphire

KUZEY KIBRIS’IN EN BÜYÜK PROJESİ
Akdeniz’in en güzel kıyılarından İskele’de toplam 1630 daireden oluşan rezidans ve ultra lüks resort otele ev sahipliği yapacak sıra dışı bir proje. Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en özel yaşam projesi olarak 27, 29 ve 31 kattan oluşan 3 yüksek bina, 5’er kattan oluşan 7 kısa bina ve bir otel binasından oluşuyor. Farklı yaşam tarzlarına uygun zengin yaşam alanları sunan projede stüdyo, 1, 2, 3, 4 odalı daireler ve 3, 4 odalı dubleks konutlar bulunuyor.

7 YILDIZLI AYRICALIKLAR
Her bir detay 7 yıldızlı yaşama en uygun olacak şekilde tasarlandı. 1630 dairenin tüm tasarımları ile başlayan 7 yıldızlı deneyiminiz kusursuz rezidans yaşamıyla birleşecek; resort hizmetleri ile hayatınızı taçlandıracaksınız. Bu muhteşem proje restoranlar, spor salonları, 4000 metrekaresi adanın en büyük havuzu olan Punta Cana dahil toplamda 10000 m2 havuz alanı, 60000 m2 yeşil alan, organik bahçe, teras barı ve havuz barı, etkinlikler ve çocuk kulübü ile her yaşa uygun olanaklar sunuyor.

KİRA VE YATIRIM DEĞERİ
İskele bölgesi, her gün artarak devam eden yatırımlar ve yoğun yerli-yabancı turist trafiği ile hem yaşam hem de gayrimenkul yatırımı için Kuzey Kıbrıs’ın en popüler noktalarından biri haline geldi. Özellikle Long Beach civarında artan konut talebinin getirdiği avantajlarla birlikte projenin sunduğu 7 yıldızlı yaşam sayesinde gayrimenkul yatırımınızda maksimum kira getirisi sizin olabilir.

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Stüdyo Daireler

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

1 Yatak Odalı Daireler

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

2 Yatak Odalı Daireler

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Bize Ulaşın

En güncel projelerimizden haberdar olun.

bizi arayın
+90 538 491 4743