Z Estate Invest

LOGO YATAY TRANSPARAN

Sakin Kent Yaşamı

Bu proje, ayrıcalıklarla dolu bir yaşam ve huzur veren vizyonel bakış açısıyla Akdenizin el değmemiş güzelliğini mükemmel bir uyum eşliğinde yatırımcılara sunuyor. Bölgenin doğal yapısını korurken İskele’nin sıra dışı güzelliğine de vurgu yapıyor. 

Yemyeşil bir Yaşam Alanı
Proje 61,000 m2 arazi alanı, 20.000 m2 inşaat alanı kullanarak toplamda 53,000 m2 peyzaj ve açık alanları ile 15,000 m2 yeşil alan, 20,000 kök bitki ve ağaçları ile yeşile ve doğaya ne kadar önem verdiğini göstermektedir. Mimarinin ve peyzajın doğal dokularına, ince düşünülmüş göz alıcı bir iç tasarıma sahip, tüm gereksinimleri karşılayabilecek fonksiyonlardan oluşan, huzuru ve mutluluğu yakalayacağınız toplamda 310 konut ve 16 ticariden oluşmaktadır.

Bir Çok Sosyal Aktivite Alanı
Engelli dostu olarak tasarlanan proje kapsamında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, aqua park, bisiklet ve yürüyüş yolları, fitness, spa / masaj – güzellik merkezi, tenis, basketbol ve voleybol sahası, restaurant, café, bar, roof teras, beach bar, kids club ve daha bir çok sosyal faaliyet alanı yer almaktadır.

Kaliteli yaşamın tüm gereksinimlerine, konforlu ve kaliteli yaşamının tüm fonksiyonlarına sahip bu proje, lansman öncesinde %30’a varan ön talep almıştır.

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Sea Gulf 1 Yatak odalı Daireler

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Sea Star 2 Yatak Odalı Daireler​

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Sea Storm 1 Yatak Odalı Daireler​

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Sea Swan 2 Yatak Odalı Daireler​

Büyütmek için fotoğrafa tıklayın.

Bize Ulaşın

En güncel projelerimizden haberdar olun.

bizi arayın
+90 538 491 4743